Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet

    senior tag

    Ezt az 5.1-es fejhalgatót nem teljesen értem. Egyáltalán megtudja a füled állapítani, hogy az a hang most elölről vagy hátulról jött ilyen kis méreteknél??? (egy ilyen fülhalgatóban ugyanis a hangszórók nincsennek egymástól túl messze)
    Szerintem átverés az egész, egy 16 eFt-os minőségi füles is szól úgy, hanem jobban mint az az 5.1-es csoda. Nem lehet, hogy egy 1-2eFt-osal hasonlítottad össze? Ott bizti van különbség.
    Mint fentebb írták lehet botfülem van, de tényleg nem sok értelmét látom a dolognak.
    Mellesleg ha már itt tartunk Én azt szeretem az 5.1 -es és hasonló házimozi rendszerekben, hogyha robbantanak a filmben vagy szaladoznak a dínók remeg alattam a padló. ;) Jah és a házimozi hangokat pedig úgy jó élvezni ha többen vagytok.

    Én a 2.0 -ás :DDD fejhalgatóval is majd összeszartam magam egyedül este a F.E.A.R. játék első pár percében, hihetetlenül megvolt az élmény.

    Más:
    Haver vett egy rezgő fejhalgatót ami a basszusra rezegteti a füled. Nem tudom, nekem jobban tetszik ha a basszustól lobog a hajam és a gyomromban érze a remegést. Nem is értem, azokat akik egy ''gagyi'' számtech házimozi cuccos után hátat dobnak. Gyerekek, menjetek már be egyszer egy SONY vagy PANASONIC márkaboltba és ülejetek be egy vetítésre, nah ott aztán van hangzás. Persze ott nem csak a hangzástól, hanem az áraktól is hátast lehet dobni!!! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák