Új hozzászólás Aktív témák

  • attavanti

    tag

    válasz Allien #26 üzenetére

    Alapvetoen amit irsz igaz, de annyit hozzatennek, hogy ha nem fejlesztenek es nem viszik le akkor egy ido utan megall az adsl elofizetesek novekedese es ez statisztikailag meg egyeb modon is problemas lesz, nekik. Aztan jon egy kulfoldi aki tele2 modszerekkel fog adni adsl-t, amibol az lesz, hogy minden boldog es boldogtalan oda fog menni. Most abba ne menjunk bele, hogy tele2-adsl nem lehetseges, valoban, de idovel az lesz, mert ez a jovo, csak ido kerdese mikor lesz tele2-mobil, tele2-adsl. Lehet, hogy nem ok fogjak adni hanem valaki mas, de lesz. Elvegre nezd meg az olcso repulojegyes cegeket, itt vannak meg mindig, es nyomjak az ipart.

    T-csoporton belul mar amugy is volt kannibalizmus, igaz nem net szinten, de letezo jelenseg es pontosan ezert vonjak ossze a folyamataikat (T-Mobile beolvasztasa), hogy jobban menjen az ipar.

    Elobb-utobb T-Online-nak ra kell jonnie, akarmennyire is nem eri meg nekik, majd max nem bazinagy profitjuk lesz, hanem csak nagy, es elkezdenek gazdasagos megoldasokat keresni. Mert az elofizetok el fognak menni, jo addig oke, hogy a magyar fogyaszto birka es bizonyos (sajnos nagy) szazalekukat nem erdekli, hogy hulyenek nezik oket, mert szarnak ra mennyit fizetnek. De azok (mint en) akik erzekenyek az árra, azok igen is fognak valtani es igazabol nem tudom mikor fogjak mar a cegek megtanulni, hogy a jelenlegi elofizeto ''nem kerul semmibe''. Amig az uj elofizeto megszerzese ennek a ''semmi''-nek a sokszorosa. Tehat a fejlodes nem allhat meg, es emelhetik a net sebesseget 3x-ra is, ha az emberek nem fizetik ki akkor majd rajonnek, hogy azt a penzt amit a fejlesztesbe oltek, annak egy reszet vissza kellett volna tartani es inkabb olcsobban adni, mint belemenni az uj es draga dolgokba. Erdemes par forumot vegignezni, ahol mar most is ugy nyilatkoznak az emberek ezzel az uj sebesseg emelessel kapcsolatban, hogy leszarjak mert meg vannak elegedve a mostani 2M+ netukkel, azt se tudjak kihasznalni.

    Most mikor felmondtam a T-Online elofizetesemet akkor oda is irtam nekik oldalszammal, kiadasi evvel Philip Kotler eme sorait, hogy a regi elofizeto a fejostehen es az uj elofizeto megszerzese lenyegesen tobbe kerul. Gyanitom nem olvastak el es ez sajnos barmely cegre igaz, T-Mobile-tol egeszen a Pannonig.

Új hozzászólás Aktív témák