Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    Előbb-utóbb ők is el fognak gondolkodni.
    Márhogy egy Győzike CD ára reálisan van-e belőve 3,5e Ft-ra, amikor 2x999 Ft-ért Kill Bill 1-2 DVD-t tudok venni a boltban. Hasonlítsuk össze a kettő előállítási költségeit (ideértve az ''alkotást'' és a lemezt, borítót, terjesztést stb), és a vásárlói igényt. A két termék valós értékéről nem is beszélve, hiszen vannak kretének, akiknek a Győzike CD jön be jobban. :D
    A filmesek már kapcsoltak, és veszegetem is rendesen az 1-2e Ft-os jó filmeket.

    Másik kedvencem a minap 3500-ért vásárolt ''Pinokkió - Az én albumom'' c. AudioCD, ami gyerekeknek szól (kb. 1-8 éves korig). Ez a lemez másolásvédett, amit fennen hirdetnek a borító több pontján is. Kérdem én, az 50 Ft-os CD-t miért kell kétszer (esetleg még többször) megvennem , ha a gyerek összecsikargatja? Márpedig ez a kedvence, és nyúzza rendesen. A zenét, ami az igazi értéket képviseli (amiért kiadtam a 3500 Ft-ból 3400-at), tudtommal jogosan és legálisan birtoklom. Milyen alapon kényszerítenének arra, hogy ezért többször is fizessek, hiszen nem a zene sérül, hanem a 60 Ft-os adathordozó? :F

    Mielőtt nagyon megsajnáltok, kb. 1,5 perc alatt jött le a 11 track a lemezről burst módban, a 12-es, 408 MB-os megtévesztés meg maradt rajta...;] Ráadásul a borító másolásvédelmi jelöléseit csak akkor vettem észre, amikor feltűnt az utolsó track mérete, és hogy a rippelő progi nem akarja automatikusan lehúzni. :DDD

    [Szerkesztve]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák