Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kulabácsi

    csendes tag

    válasz ngabor2 #18 üzenetére

    Mi volt az a kevés? Vagyis az is lehetne a kérdés, hol van a te kompromisszumaidnak határa? Már ami a számítógéppel megvalósítható dolgokat illeti.
    Ha nem tudom használni - nem a szakértelmetlenségemből kifolyólag ugyi, hanem mert fos a driver, szoftver, vagy azon belül egy-egy funkció - attól még lehet jó, másnak, aki nem arra akarja használni mint amire én, vagy beéri kevesebbel, vagy neki kifejezetten az kell hogy ne tudja arra használni amire szeretné.
    Nos, te melyik típus vagy?
    Az aki soha nem került szembe olyan problémákkal amiket nem tudott volna megoldani linuxon? Szerencsés vagy.
    Az aki beéri kevesebbel? Mondjuk nem lesz olyan szép az eredmény de téged nem zavar.

    Szóval lehet úgy is hogy az igényeinket vesszük vissza, sajnos néha kell is hogy így gondolkozzunk, de ne ez legyen a cél. Szerintem minden feladatra a legjobb eszközt kéne használni. De engedtessék meg hogy ha valami a legjobb szándékkal sem nevezhető megfelelő eszköznek, ne kelljen valótlant vallanom róla és elmondhassam véleményemet, ha lesújtó is.

    Helló belló!

Új hozzászólás Aktív témák