Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz moonman #55 üzenetére

    A csak linuxra stílus meg a ló másik oldala lenne. Miért nem adják ki pl. java-ban az egészet? Vagy miért nem lehet kiadni egy xml file formátumot, hogy azt töltse ki, amivel akarja, írja alá pgp-vel és küldje be. De éntőlem lehetne xls is, mert xls-t elég jól lehet írni linuxon is, windowson is. Ezen esetekben neked is jó lenne, nekem is jó lenne.

    Persze az ideális megoldás az lenne, ha böngészőben kitöltenél egy űrlapot az adatokkal, apeh rendszere letenné adatbázisba az egészet (ezzel mindjárt ki is lőnék azt a problémát, hogy a 2d-s vonalkód miatt nem lehet linuxra megcsinálni az abev-et), generálna egy pdf-et és elküldené neked emailben. Kinyomtatnád, aláírnád, feladnád postán. Megspórolnák az adatrögzítőket meg egy halom embert. (Olyan apróságokról már ne beszéljünk, hogyha a munkaadókat kötelezték az elektronikus bevallásra, akkor mi a fracnak kell nekem ezer oldalas bevallást kitölteni 0-ról???)

    Közháló program óta minden magyar településen van elérhető hálózat, teleházakban van gép, szerintem ha nem is teljes terjedelmében, de pilot jelleggel régen el lehetett volna indulni és pár év alatt kiforrna a technológia.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák