Aktív témák

  • válasz Adi #7 üzenetére

    Adi!

    Írnám a dolgokat amikkel nem értek egyet:
    "Itthon nekem a szórakozáshoz és a munkámhoz a Linux tökéletesen megfelel, mert mindent meg tudok vele csinálni. És ennyi erővel másnak is megfelelne, ha egyáltalán tudnának arról, hogy van választási lehetőségük."
    Azért ne hasonlítsad már magadhoz azokat az embereket akik pl. csak egy házi dolgozatot adnának be wordben. Szerintem nem igazán álltok egy szinten tudásban, na arról meg nagyon hallgatsz hogy mennyi idődbe is telt ezt a tudást összeszedned... nehogy azt mondd hogy 2 hónap... :) ) úgy használnom mintha még mindig a 60-as években lennénk? Nekem nem szimpatikus a Linux és kész, mint ahogy neked a Windows nem az.

    Egyébként csak azok szerint horror a windows akik nem veszik a fáradtságot hogy megtanulják kicsit profibban kezelni. Az a baj szerintem a Windowsal, hogy ugyan olyan a felhasználói felület egy Advanced Serveren is mintha egy asztali oprendszer elött ülnél. A kedves egyszeri felhasználó meg azt hiszi hogy a tudása is elég már ahhoz hogy ezzel a másik, komolyabb termékkel is boldoguljon, pont úgy mint otthon a Win95-el... ez tény hogy nem jó így, de sajnos ez van... :)

Aktív témák