Keresés

Aktív témák

  • McJames

    senior tag

    válasz JulWCZar #44 üzenetére

    Igazándiból Kero_Sannnak igaza van, azt hiszem. Szerinted a nagy átlagot érdekli, hogy most 45xx vagy 78xx pont egy amúgy keményen fizetős programban elért eredménye, amikor az irodai programjai röhögve elmennek bármelyik kártyán, a játékok nagy része is detto.
    Képzeld jelenleg egy GF2 Pro van a gépemben és éppen tegnap néztem az IGI2-t, de fent volt próbaképpen az Unreal2003 is, meg korábban a NfS HP2 is. Nem azt mondom, hogy fullos felbontásban és színmélységben, de igencsak élvezhető minőségben próbáltam ki mindegyik játékot. Ha majd lesz rá lehetőségem, akkor a következő lépes ugyis csak egy GF4 lesz - egyelőre. Na nem azért mert az ATi-t nem szeretem - amúgy egy korábbi gyártó sárba tiprását követő beolvasztása miatt tényleg nem a szívem csücske a cég -, mert azt készséggel elismerem, hogy jelenleg nagyon jó dolgokat csinálnak, hanem csak azért, mert megszoktam az nVidiát.

    Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

  • KERO_SAN

    aktív tag

    válasz JulWCZar #44 üzenetére

    A jövőben ha vennek egy A9800-at vagy egy FX5900at akkor is leginkabb CSvel jaccanek, es ha megneznek egy dx9es gamet, nem tepnem ki a hajam, ha azt latnam hogy egy masik videokartya ebben a jatekban bizony 5-10(!!:D) fpsel megveri az enyem :]

    the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

Aktív témák