Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gattuso48

    újonc

    válasz DigitXT #4965 üzenetére

    Kire gondolsz? Mond ki konkrétan, nem szeretem az ilyen ákom-bákomot, mi a problémád velem?

  • gattuso48

    újonc

    válasz DigitXT #4969 üzenetére

    :D :D :D :D :D
    Nevetséges vagy!
    Wilbur Walsh vagyok, akivel az imént személyeskedtél (és korábban a PH! tagja voltam) igaz, csak sunyi módon, nem megemlítve konkrétan...
    Még egyszer megkérdezem, hátha válaszolsz a kérdésemre, mi a problémád velem, miért kell sunyi módon utalgatni rám és másokra is? Alapvetően nem szoktak érdekelni, ha a hátam mögött kibeszélnek, illetve gúnyolódnak rajtam, de ebbe most véletlenül belebotlottam. A németeket nem értem és nem is érdekelnek, maximum irigykedhetnek, mert az eredményeim önmagukért beszélnek, nem véletlenül kerestek meg nem rég a Wildlifers-től is!
    Kb. 10-ed annyit se foglalkozok a játékkal, mint mondjuk te, van más sokkal jobb hobbim, de, amikor játszom, akkor hatékonyabb vagyok az átlagnál, ennyi.
    Remélem, hogy ez maradhat, szerintem elég diszkrét és finom voltam.
    ui.: nem ismersz és kíváncsi vagyok, hogy a te hozzászólásod maradhat-e, gyanítom, hogy igen, pedig te sokkal több sértő, fellengzős és megalapozatlan állításokat tettél rólam, egyetlen hozzászólásból kiindulva.
    Egyébként meg ne játszd meg magad, pontosan tudtad, hogy rólam van szó!

  • gattuso48

    újonc

    válasz DigitXT #4971 üzenetére

    Most erre konkrétan tudnék írni, kezdesz egyre jobban kihozni a sodromból, pedig azt nem könnyű, de akkor kitlitanának az oldalról is, úgyhogy inkább nem.
    Értetlen vagy és nem ismered el, hogy gúnyos megjegyzéssel illettél fentebb, ha nem ugrik be, vagy nem akarsz emlékezni, akkor idézem, amit te írtál:
    "Végre, vki észrevette! Már azon voltam, ha senki nem gratulál, megyek a TG-be."
    Ezt a mondatodat kire értetted? (talán 3x is kérdeztem, de nem válaszoltál azóta sem erre) Mivel hasonló beszólogatások miatt hagytam ott anno a PH!-át, mert nem vagyok kíváncsi az ilyen "csapattársakra", nem idegesítem fel magam, ha nem muszáj, ezért nem kell Einsteinnek lenni ahhoz, hogy rájöjjünk, hogy nekem címezted ezt a gúnyos megjegyzést. És erre reagáltam a sunyi jelzővel.
    A gyökér megjegyzés is erre volt reakció, tudod, Hunnal sem volt semmi bajom, amíg belém nem kötött...
    Még egyszer leírom, remélem, hogy utoljára, nem ismersz!!! NEM ISMERSZ!!!
    Ne állíts ki szakvéleményt egy olyan eset miatt, ahol nyakig sáros vagy és te kezdted a kötözködést, én meg csak nem hagyom magam, joggal. A lenti néhány sorod meg maga a vicc!!!
    Nagyon szuperül megvagyok, nem tudom, hogy miből szűrsz le ilyen baromságokat, jah, de nem kezdek el egy vad idegennek magyarázkodni, mert nincs miért. Ellenben azt javasolnám neked, hogy kevésbé dobálózz olyan szavakkal és bélyegezz meg embereket különböző fórumokon, amelyekről nem tudod, vagy nem akarod érteni, hogy mit jelentenek. Lehet, hogy kevesebben fognak neked támadni!

  • gattuso48

    újonc

    válasz tzsolesz #4973 üzenetére

    Nem ismered a teljes képet, ahogy DigitXT sem, ez nem az első eset volt és mivel ketten vagyunk magyarok a Germany-be (már nem Team Germany amúgy) Dénessel, ő ráadásul teljesen más helyzetben lépett ki, vagyis rúgta ki DigitXT, ezért kizárásos alapon nem lehet más a gúny tárgya, mint én. Egyébként (ezt Digitnek írom) nem rohantam a Germany-be, pár hétig csapat nélkül voltam. Később Dénessel beszélgettünk és rákérdeztem, hogy be tud-e ajánlani, először a 2-es csapatba kerültem és az eredményeim alapján felkerülhettem rövid idő alatt az 1-es csapatba. A Speedys fúzió után a régi tagok maradtak (nem teljesítmény alapján) az 1-es csapatban, a többiek lekerültek a 2-esbe (akik 12.-ek voltak), eltelt 1-2 hét és ismét felkerülhettem az 1-es csapatba és azóta is ott vagyok. Ha nem hoznám az eredményeket, akkor a 2-es csapatba lennék, szóval nem szaladtam a Germanybe és nem alamizsnát dobtak nekem, hanem megharcoltam a helyemért. Közben megkerestek a Wildliferstől és a Discordtól is, de én hűséges típus vagyok, nem hagyom ott a csapatot, ha nincs nagyobb gond. Ezt csak a teljes kép miatt írtam le.
    Nem a GP-ből kell kiindulni, ezt már milliószor szajkóztam, de úgy látszik hiába. Nekem azért viszonylag magas a GP-m, mert sokszor haszontalan cuccokra költöttem el a napi több ingyenes/videós fejlesztési lehetőségemet, viszont a fontos alkatrészeim meg nem voltak elég jók!
    A Germanyben szinte mindenki profi játékos, tolják a kilométereket és mindig nyerünk (szinte), így a fejlesztésekkel sincs már gondom, szinte mindig maxos cuccokkal mehetek a team eventekre.

  • gattuso48

    újonc

    válasz ztibor #4976 üzenetére

    Erre már tényleg csak ennyit tudok írni:
    :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Befejeztem a témát, mert kezdem felhúzni magam... nem igazán akarok ilyenekel foglalkozni, mert van más dolgom is. Habár DigitXT-től még mindig nem kaptam választ a legelső kérdésemre, hogy mi a problémája velem és miért tette azt a bizonyos gúnyos megjegyzését, de, ha nincs mersze a szemembe, illetve konkrétan nekem leírni, akkor tényleg nincs miről beszélni. A témát arészemről tényleg lezártam.

    [ Szerkesztve ]

  • gattuso48

    újonc

    válasz Joreggelt17 #4977 üzenetére

    Úgy látom, hogy képben vagy te is... :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    Nem tudom, hogy te ki vagy, de én ott voltam akkor 3000 évvel ezelőtt... :D
    szóval volt egy csapattárs, aki megsajnálta az ellenfelet, hogy 3000 pont felett megverjük és bizonygatta, hogy ne menjen mindenki teljes erőbedobással, meg szegény ellenfél...stb. erre Dénes írt egy humoros mondatot, ami senki számára nem volt sértő, erre berágott a mimózalelkű illető szóváltás ment Dénes felől is és beszállt több ember is, végül DigitXT nyomta meg azt a bizonyos gombot "megadva Dénesnek a kezdő lökést", ha jól emlékszem.
    Szóval, ne bizonygass olyan dolgot, amit hallottál valakitől, aki úgy tudja, hogy a szomszéd kutyájának a nénikéje mondta neki... :D
    Én ott voltam, láttam... az utolsó mondatodat nem tudtam dekódolni, az mit jelent? :D

Új hozzászólás Aktív témák