Új hozzászólás Aktív témák

  • wector81

    csendes tag

    Hát...hm...dettó.
    Lány Debrecenben, én Bp-en. Ő írt iw-en, én válaszoltam. MSN, éjszakákba nyúló beszélgetések. Nem kell mondanom, ahogy Ipse89 is írta - Angyalkép. Találkozni akarunk. Ő is, én is. Várjuk. Nagyon. Lemegyek. Minden szuper, de nem eröltetünk semmit. Én haza, mert meló van. Hiányzunk. Két hét múlva ismét le. Alig vártuk hogy lássuk egymást. De..............valami mégsem jó. Hirtelen elhidegül, nem értem... Elmegy dolgozni, én ott maradok. Már az első alkalommal kulcsot adott. Tipródtam egy napig... Megjön, leül mellém. Sír. Nem értem. Lényeg: minden szuper, passzolunk, a gondolkodásunk, az érdeklődési körünk, egyszerűen - minden. De...nem szerelmes. Nem tudok ezzel mit kezdeni. Én csak magamat tudom adni. Ő nekem, azt hiszem, az Igazi lett volna. Mint az írásban - "Én örökké Rád fogok várni!" De ilyen lány csak egy van. Debrecenben. Tőlem 230km-re. És nem szeret. Nem - úgy. Csak mint barátot. Belepusztultam.
    Átérzem az írást. Duplán. Mert nekem volt lehetőségem élőben látni. Megölelni. Megcsókolni. És ez, a virtuális elképzelésnek 1000%-osan megfelelt. Egy Angyal volt.
    Remélem, boldog lesz. Ha nem velem, hát bárkivel, de - Boldog.
    Én szeretni fogom és a szívemben él. Örökké......

Új hozzászólás Aktív témák