Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz moonman #27 üzenetére

    A távsegítséggel az a baj, hogy általában 1.0 júzereknek kell segíteni, de a program visszadobja a kapcsolatot mivel nincs neki nyitott port a routerben (manapság mindenkinek osztva van otthon a net). Mire mindent elmagyaráznék, hogyan kell megcsinálni port forwardot látatlanul tuti agyhalál lenne. És persze nem az IT zseniknek kell a segítség.
    Legjobb a join.me weboldal nekem erre a célra. 1 megás kliensprogrammal bármilyen korlátozott körülmények között működik a távvezérlés Log Me In módra böngészőből. Próbáljátok ki.

    Számomra a skype előnyei:
    -Több fájl küldése esetén csomagként kezeli őket, nem kell mindet egyesével elfogadni lementeni (50 fájlnál ez megváltás)
    -Relatív alacsony sebességű nettel is megfelelő hang és kép

    -Korlátozott és rossz kapcsolat esetén is működik!! (ezt valaki elmagyarázhatná nekem. albiba bejövünk, bekapcsolom a routert és a modemet, de először nemjó az ip kell neki egy renew, semmi nem tud kapcsolódni, bejelentkezni, böngésző is hibát dob minden oldalra, skype-val már minden gond nélkül megy a videóhívás)

    -Skypeval lehet vezetékes és mobil számokat hívni, semmi pénzért akár külföldre.

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák