Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lifer092

    senior tag

    Varázslatos.... Kb. ~15 év után először van Intel procim, de legalább ehet a kefe, mikor gondol egyet aztán "őrül meg" a gépem. Csodás. :R Egy i3-6100-nál sem feltétlen ésszerű a HT letiltása, szvsz.

    Idáig gondom nem volt ezzel, remélem a Bios frissítésig nem is lesz.... :N

    Huh... Még pont belefértem a szerkesztési időbe...
    Most néztem az alaplapom oldalán, és van egy 2017.06.23. Bios update:

    H110M-K BIOS 3403
    1. Update RC code to 1.8
    2. Improve system stability and performance

    Nemtom' ez -e az ami javítja ezt, de mindenesetre hazamegyek és feldobom.

    [ Szerkesztve ]

  • Lifer092

    senior tag

    válasz Balazs_ #11 üzenetére

    Persze, tudom én hogy azért ez nem egy akkora eget rengető probléma hogy azonnal máglyára kell vetni a gépet otthon, de én amilyen szerencsés vagyok ilyen téren, úgyis nálam szakadna szét a gépezet.... :U
    Eddig nálam sem volt probléma, nem is tudtam erről a hibáról amúgy sem, idáig. :)

    @Clorf: Én az Intel RST driverrel voltam így, bugos a driverük az alaplapomhoz és megőrült tőle a vinyóm. Frissen összerakott gépben egyszer csak azt hallom hogy felpörög a vinyó mint az őrült, utána "visszafékez" nagy nyekergéssel, utána megint és csendbe maradt. Plusz, kb. fél percenként parkolóállásba rakta a fejet. :C :C Kiirtottam az RST-t a gépről, felraktam a Windows saját AHCI driverét, láss csodát megszűnt a gond. Írtam is egy szépet az Intel fórumra, jött a válasz hogy nagyon sajnálják a hibát! - Mondom köszi, sokra mentem vele.... :N

    Szeretem az Intelt, kb. az előző AMD procimhoz képest (B55 Phenom II X4) 6 fényévnyi ugrás ez. De azért na...

    Szerk.:

    @daa-raa: Ezt kétlem hogy meglépné az Intel, ennyire nem lenne gyökér szerintem. Pláne, hogy többek között az i3 eléggé elvesztené az "értelmét" a palettán egy permanens HT letiltással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák