Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #52815360

    törölt tag

    válasz Zotya84 #45 üzenetére

    És mennyivel egyszerűbb lenne, ha telepitésnél lenne 2 checkbox, egyik a reklámokra, másik a telemetriára, ami alapértelmezetten ki van kapcsolva...

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Zotya84 #108 üzenetére

    az alapvető kérdés, ami miatt ezt feszegetem, hogy akkor én most kifizettem a w10-et, akkor takarodjon a reklámja a francba, vagy nem fizettem ki a w10-et, mert akkor elvben lenne minimális alapja annak, hogy reklámoz. Ez utóbbi esetben viszont a kifizetett w8.1 licensz jogalap nélküli gazdagodás volt...

    (#111) Dezsike "Ha az irodai gépek alatt asztalit kell érteni, akkor a cégvezetés eléggé rosszul döntött..." hát persze. van külsős informatikusuk, steve blood.. ja nem.
    oké, összerakod alkatrészekből. milyen alkatrészekből? ha összeraktam volna olyan alkatrészekből, amire én merek garanciát vállalni, spóroltunk volna vagy 10-15 ezer forintot/gép. Ezért a 10-15k-ért a cég három év helyszíni garanciát kapott a gyártótól és kapott egy gépet, ami össze van tesztelve. Ki az a hülye, aki 10-15 rugóért három évig tornáztatja magát, hogy a gép működjön?

    egy normálisan gondolkodó cégnél ekkora összegnél nem az számít, hogy spóroljon 10 rugót, hanem az, hogy mindig legyen egy ember, akire rá lehet mutatni, hogy az ő felelőssége és oldja meg.

    Ha kicsit tájékozott vagy, akkor sejtheted: a korábbi licensz az xp volt. Abban az xp-ben még sata meghajtó se volt. Te mit választottál volna oprendszernek? (linux kiesett, mert ócska könyvelőprogramot használnak) szerintem azok, akik itt értenek a céges üzemeltetéshez, sugárban hánynának attól a gondolattól, hogy frissen felújított informatikába xp-t rakjak házibarkács gépeken. és igazuk is lenne.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák