Új hozzászólás Aktív témák

  • Fontos?

    tag

    válasz dabadab #210 üzenetére

    -vagyis win 7 óta szabályozható, de kikapcsolni már a Vistában is ki lehetett.

    ok. Mondjuk akkor erről ennyit.

    ----------------------------------------------------

    Most nem téged, hanem tőled idézek... tehát biztos, hogy nem mind a te szavad.
    -ellenben érdekelne egy vélemény, válasz.

    "..Kérdező:
    "Nem tdsz valaszolni arra hogy a telemetria melyik resze faj"

    A te válaszod:
    Dehogynem: az, hogy a tudtom és beleegyezésem nélkül gyűjt rólam meg nem határozott adatokat. Ez pont elég..."

    Amikor a windows 10 -et telepíted, akkor ezt jelzi, leírják és ha elfogadod, települ a win 10.
    Ezen kívül magát az "adat mennyiséget" is szabályozhatod, pontosabban, hogy meddig mehet el a rendszer telemetria címén, az adatokat tekintve.
    -innentől kezdve egyáltalán nem a tudtunk nélkül történik, ami történik.

    Az, hogy a win 10 tolakodó, vagy sem, most tegyük félre egyenlőre. Szerintem is az, mondhatni túlzás, de most csak a telemetriáról beszéljünk.

    Én és sokan mások elfogadják. Én magam megbízok az MS -ben és bőven elegendőnek tartom a gépházban lévő és a telepítéskori beállítási lehetőségeket a teletriára vonatkozólag.
    Másfelől Wooland is bizonyította, hogy nem küld a win magánadatokat. Mi több, meghatározható, hogy miféle-milyen adatokról van szó.
    -itt lehet kérdezni, kinek mi a magánadat... Én meg azt mondom, hogy ezért lehet beállítani a gépházban a telemetria szintjét.
    Magam részéről még a külső blokkoló programokat is butaságnak vélem, hiszen azok már akadályozzák a rendszer helyes működését, mivel az MS felhívta a figyelmet arra, hogy a telemetria a rendszer részét képezi, nem kapcsolható teljesen ki és nem is ajánlott.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XNBP18nrRdw#!

Új hozzászólás Aktív témák