Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz gtasystem #95 üzenetére

    Még egyszer megpróbálom, aztán kénytelen leszek belátni, hogy egyszerűen csak szereted lökni a süket dumát, de tényt annyit nem tudsz magadból kiizzadni, hogy megtölts egy egysoros kommentet:

    Milyen tényezők alapján mondod, hogy egy jelenleg nem értékesített, de legalább 9 éves OS ár/éték aránya jobb, mint egy jelenleg értékesítetté? Kíváncsian várom azokat az objektív okokat, amik alapján te mondod, amit mondasz.

    Mert eddig elhangzott részedről egy csomó rendkívül ígéretes beszólás, meg hogy olvassak utána, de egy szaros tényt, de még személyes indokot sem sikerült közölnöd, vagy linkelned. Ellentétben másokkal, de ahogy látom, a tények azért gyorsan leperegnek rólad.
    Továbbra is normális hangnemben kérlek, hogy mondj ilyeneket, ne nyomd itt ezt az olcsó dumádat a "mit tehetnék" marhasággal, mert kénytelen leszek elkönyvelni, hogy tényleg nem is tudsz mit írni, egyszerűen csak szeretsz picsogni. Írd le. Tudom, a múltkor sem ment, de hátha most. Optimista vagyok.

    Egyébként nem volt nehéz megtalálni: bingbe beírtam, hogy "moonman gtasystem nem hozzád" ;)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák