Új hozzászólás Aktív témák

  • Nagyon alapos leírás! Gratulálok a gyűjteményhez!

    Fx-ekről mindíg a lassú és melegedő kártyák jutnak eszembe, részben jogosan. Kezdeti Nvidia dx9 nem sikerült valami fényesen. Ismerős gépében Win7-et simán kezeli aero felülettel egy fx5200-as.
    Tesztekhez:
    Szegény régebbi kártyák ekkora felbontáson jóhogy megdöglenek. (videó ram limit, vagy csak egyszerűen kevés ekkora hatalmas felbontás)
    Ti4200-al vittem végig a HL2-t dx8 módban, egy akadás nélkül 1024x768-ba. Szerintem a Geforce3-as szériáin is produkál játszható sebességet. Ahogy írtad kifutott a ramból szegény, amúgy nagyon optimalizált motor. (3dfx.it-n voodoo2-esel is játszottak vele)
    Stalker (alap) is játszható mediumon satic light-al (dx7? mód) ti4200-al. A Clear Sky-ból valószínűleg kivették ezt a lehetőséget.
    Far Cry döcögősen de játszható szintén ti4200-al (nem full grafon). Ez konkrétan egy Abit OTES 4200-8x volt átírt biossal a 4600-as szintjére felhozva.

    6800ultra nagyon jó kari volt (leszámítva a hőtermelését), azzal erős tweakeléssel játszható akár dx9-ben is a Stalker (alap). Fear szintén. COD4-et is játszottam rajta, de a specular mapping megfogja szegényt.
    Bioshock (ha jól tudom UT3 motor) is ment a 6800-ason de úgy emlékszem nem volt az igazi, azaz bizonyos részeken beakadt. Nagyon sokáig megvolt ez a kártya, majd egy 8800gt váltotta le.
    A fentiekkel nem azt akarom mondani hogy rossz a teszt, csak ha valaki játszani akar ezekkel akkor tudja mire számítson. (retró barton tuning egy moddolt 4200-asal fincsi)

    Mégegyszer nagy jó írás!!

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák