Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Youri #34 üzenetére

    Nem is tudom kinek a szoftverein fut nem egy ország közigazgatása. Persze belenézni nem lehet, mert zárt...

    A google adatfeldolgozó algoritmusaiba mikor nézhetsz bele? És abba hogy mikor mit tesz a rá bízott adatokkal mikor lehet betekintést nyerni?

    Az hogy a gépemen van egy software amit használok egyátalán nem olyan nyomasztó és veszélyes, mint ha nálam nincs semmi, csak egy vacak terminál, minden egyéb pedig egy cégnél van, aki bár használ nyílt forrású software -eket is, de ez mit sem számít, ha én magam nem befolyásolhatok egyetlen folyamatot sem az adataimmal kapcsolatban. Az, hogy egy formátumhoz adott software való, miért veszélyesebb szerinted mint az, hogy minden adat egy adott cégnél van a ki tudja milyen formátumban, a ki tudja milyen szerveren?

    floatr 35:

    Ezért mondtam, hogy a twitter álláspontja jelenleg az, hogy ez így nem jó. De úgy sem lenne igazán jó, ha engedne.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák