Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Rickazoid #33 üzenetére

    egyik sem jobb nála adatbiztonsági és emberi jogi szempontból. Kezdjük ott, hogy az USA-ban minden ilyen cég kötelezve van...

    Köszi... ennyi. Egyik online cég sem megbízható, ez tökéletesen igaz. De ez a tény nem teszi legitimmé, vagy követendővé amit tesznek, és nem is sarkall engem jobban arra, hogy használjam a cuccaikat. Ez olyan mint ha azt mondanád, hogy úgyis van egy csomó tolvaj, akkor kinyitom az ajtót az egyiknek, mert nincs mit tenni....

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Mijo

    tag

    válasz Rickazoid #33 üzenetére

    Nálam (fiókomba bejelentkezve), a magyar találatok közül (mert sok szaktársam alig tud angolul, hiába...) a
    dns error -domain
    keresés 2. oldalán ez van (kiemeltem amire haraphatott a G):

    [PDF]
    Uracil a DNS-ben: hiba vagy jel?
    www.enzim.hu/~vertessy/doksik/biokemia_2008_marcius_vert.pdf
    Fájlformátum: PDF/Adobe Acrobat - Gyorsnézet
    Az egyik leggyakoribb DNS-hiba a citozin oxidatív dezaminálódása révén képzôdô. Uracil a DNS-ben: hiba vagy jel? Uracil in DNA: error or signal? Békési, A. ...

    Persze tudom, ez elég szélsőséges példa, de látod lehetséges előcsalogatni, amiről beszéltem.
    Remélem úgy alakítják ezt a fícsőrt a Google-nél, hogy megértik, az emberek emberek, széles érdeklődési körrel, esetenként újat keresve neteznek. :)
    Üdv: Mijo

    ''Mit csinálnak a Windows gépek klaszterben? Hát egymás reset gombjait nyomkodják mikor másik elszáll...'' by Xebi@sg.hu

Új hozzászólás Aktív témák