Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Apollyon #23 üzenetére

    Szerencsére nem tudom a színtiszta igazságot, és szerintem nem is fogom soha megtudni. És lehet, hogy ez rossz, de ahhoz, hogy megtudjam, vagy olyan pozícióba kell kerülnöm, vagy meg kellene hackelnem bizonyos rendszereket, amikkel ugyanarra a szintre süllyednék, mint "azok".
    Ami a véleményemet illeti, nem sulykolok én senkinek semmit. Isten őrizz, hogy valaki engem kövessen! Ez az én magánvéleményem, én így látom a dolgokat, te meg amúgy. Más meg egy harmadik módon. De valójában mind ugyanabban a cipőben járunk. Ha nagyon el akarnék képzelni egy diktatórikus rendszert, amiben a hatalom minden lépést ellenőriz, és aszerint szankcionálja az embereket, akkor lehet, hogy egy "nyitott könyv" ember, aki éli a hétköznapi életét, kevésbé gyanús, mint egy olyan, akiről csak részleges információk vannak, egyébként pedig próbál kívül maradni a rendszeren. Reméljük, nem jön el ez a "szép" világ, de pár disztópikus könyv és film már feldolgozott hasonló jövőképet.
    És, csak hogy lezárjuk a beszélgetést, őszintén kívánok mindkettőnknek "hosszú és eredményes életet!" Peace! :R

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák