Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz k-adi #38 üzenetére

    2015-ös készülékre (6s) még van legújabb frissítés. Mindennapi eszközként tökéletesen megfelelő, nagyitelefonként a családban több is használatban van, amiket még újan vettem. Persze akkut kellett már cserélni benne. Egyszer volt ilyen lassításos dolog, jól meg is jegyezte mindenki, pedig az sem egészen így nézett ki, csak igazítottak a régi hardverhez valamit a szoftveren, hogy ne nyírja, rögtön nekik is esett a fél iparág. Droidon ilyesmi kb minden frissítéssel jön ki. ;]

    peppa: Látnád a droidos zászlóshajók árait. :P Amúgy nyilván a top modell sosem éri meg, de annak a kisebb verziója árban is bőven versenyképes. Én az xs-t kifutó modellként vettem (a fent említett 6s-t váltotta), amikor jött a 11, azóta van 12, sőt 13 is, de egyszerűen nincs miért cserélni. Ahogy nézem, mi lesz a 14-ben, arra se lesz értelme. És szerintem ezzel nem csak én vagyok így, és. issza is tértünk atémaindító íráshoz. PC ugyanez, tavaly lecseréltem a 2gen i5 asztali gépem egy 7genre, nem azért mert nem volt elég, hanem mert fillérekért találtam használtan, kapott még ramot, nagyobb, nvme ssd-t, ahogy ez megy, vagy 5 évet megint kiszolgál. Jó, win11 nem megy fel rá, valahogy túlélem.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák