Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Úgy sz*r ahogy van az egész...
    Több éve bejelentettem náluk hogy szeretnék gigás netet. Felvették a kérelmet és majd értesítenek, ha elérhető lesz.
    Tavaly már több helyen is bekötötték itt a lakótelepen, de a mi házunkba persze még mindig a 100 megás van...
    Ha telefonost hívsz akkor ő nem tudja ezt a szervízesek intézik, ha üzletbe mész akkor ezzel telefonos kollégát keress, ha meg a lakásszövetkezetbe mentem hogy mégis mi ujság akkor felhívják a szervízest.
    Tavaly beszéltem velük november körül, akkor jött a még idén (mármint tavaly) tervben van a mi házunk is...
    Március második fele van de sehol semmi...
    Persze tudom átmehetnék máshoz, de az ugye meg még hűségidővel is drágább lenne (persze jelen esetben gyorsabb is), viszont akkor tutira másnap bekötnék ezek a sz*rháziak a gyorsabb netet...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz bence1024 #6 üzenetére

    Alternatíva itt is van csak ugye drágább és hűségidős is. Az a bosszantó hogy a tőlünk kb 100 méterre levő panelba megcsinálták több helyen is vagy 1 éve, itt meg nem.
    Mintha elfogyott volna a kábelük...

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák