Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz ncc1701 #75 üzenetére

    Igencsak korlátolt vagy, az hogy a hüjegyerek zombikat b@sz a monitor előtt meg a világ fele egésznap a telefont k#rja hogy mi van a f@szbúkon az mennyi veszélyztetett fajt ment meg? Vagy mennyivel csökkenti az ökológiai lánbnyomot? Annyi minden ellenpéldál lehetne hozni hogy hihetetlen hogy ezzel a fassággal jösz, meséld már el miért töltünk VIZET soha le nem bombló műanyagba (gondolok itt az ásványvízre) amivel telefossuk a bolygónkat, és kilóméteres szigetek vannak az óceánban vagy elégetjük és telefossuk a levegőt vele, a sok marha meg veszi a csapvizet meg kólát aztán meg dobja ki a műanyagot, ennek értelme? De nyilván a crypovaluta fogja elhozni a világvégét...

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • TommyGun

    őstag

    válasz J.C.G. #86 üzenetére

    http://www.bitcoinbazis.hu/utmutato/bitcoin-banyaszat-mukodese/

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • TommyGun

    őstag

    válasz South Velen #80 üzenetére

    Jézusom, a föld nem fog elpusztulni a crypto pénztől sőt ha ledobnak 50 atomot attól sem, MAXIMUM az EMBERISÉG....nagy különbség, mindenesetre próbálj már meg az arányokon meg a miérteken kicsit objektívebben gondolkodni, Kölkök sőt felnőttel 100 milliói ülnek naponta több órát gép telefon tablet előtt és értelmetlen fasságokkal cseszik el az idejüket, az áramról nem is beszélve, meg arról a mérhetetlenül mögöttes ipar és tudás ami azért megy pocsékba hogy kiszipolyozzuk a föld ásványait, kincseit erőforrásait hogy ez a pár százmillió ember egy üveglapot nyomkodjon, lassan semmilyen földfémünk nem lesz mert ájfón 20 kell a népnek. Hamár problémázól had sarkítsak, és akkor még az autó iparról nem is beszélek, milliárd tonnányi cuccot tákolunk össze autóvá hogy aztán elrohadjon, a műanyag meg a tengerben ússzon....Az ipar értelmetlenül marhaságokat gyárt KB 90%-ban. A probléma az hogy a demokrácia velejárója a kapitalizmus, még nem jött el STAR TREK modell, addig sajnos ez van..
    mellesleg ha végre el tudnánk tárolni az energiát amit éjjel az erőművek termelnek fölöslegesen már nagy előre lépés lenne...

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • TommyGun

    őstag

    válasz Navaren #137 üzenetére

    Maxi respect a megfogamazásért, énis értem a hardweres szofveres részét, meg hogy lesz ebből zsé, én azt nem értem mitől ér egy BTC 17 ezret, és most mitől csak 10 ezret. Ha befektetek egy részvénybe vagy vmi árfolyammal játszok ott van kapaszkodó, van mögötte egy állam ami vhogy teljesít vagy cég akik így úgy termelnek eladnnak fejlesztenek valamit amiből ha jó profitjuk lesz akkor az ad egy támpontot, de itt?
    Amúgy a HW része engem is lenyűgöt, ha 1 éve vettem volna a fáradságot ennek utánanézni valszeg én is rig tulaj lennék mert mindig is szerettem ilyennel vancakolni menedzselni ésatöbbi, jobb mint fifázni (bocs :D )
    De most erre befeketetni 1 millát...

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • TommyGun

    őstag

    válasz ncc1701 #140 üzenetére

    Ezt értem de jelenleg a piacon olyan részvényekkel áruval pénzzel lehet spekulálni ami mögött van érték, termék. a 2000es években a dotkom lufi mögött is voltak olyan cégek akik fejlesztettek volt technologia termék, amiről elhitték hogy ez olyan tehcnologia vagy szolgáltatás bármi ami milliárdokat érhet mert ezt fogja használni a világ, aztán nem így lett a legtöbb esetben, de könyörgöm volt mögötte vmi..

    @Plasticbomb, értem én, de most nem adnak érte kenyeret ezért nem értem hogy mitől függ az értéke, de ha jól tudom nem lehet vele kereskedni csak árfolyamra fogadni BTC esetében nem? Tehát konkrétan BTCvel nem tudsz részvényt venni vagy tévedek?

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

  • TommyGun

    őstag

    válasz noPublicFG #243 üzenetére

    20$ mínusz áram mínusz adó....

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák