Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokito100

    aktív tag

    válasz Soleco #3814 üzenetére

    Szerintem te úgy hirdesd meg a telód, hogy a világ legszarabb Prime telója eladó, mert ennyi hiba az egész fórumon nem található. Az enyém pedig a világ egyik legjobb Prime telója. Videót soha nem vettem fel vele (van erre a célra kamerám) ezért nem tudom milyen hangja lenne, hozzáteszem nem is érdekel ezáltal! Egyik hibát sem tapasztaltam, amit leirtál! Tehát én egy nagy mázlista vagyok! Üdv

    Ui: DrKapocs, Viktor és többiek irjatok már valami jót is szegény Prime védelme érdekében, mert azért sok örömünk is volt benne, amikor a Samus kollegák csak az ideget ették a 100 egynéhány ezres telefonokkal :)

    [ Szerkesztve ]

  • FunPro

    senior tag

    válasz Soleco #3814 üzenetére

    A térerős mizériát én is alá tudom támasztani.

    Sokszor vagyok úgy, hogy kiveszem a zsebemből a telefont, és nincs térerő. Aztán amikor újraindítom, egyből maxon van a jel. De olyan is előfordul, hogy hirtelen jön 5 sms, hogy mindenki keresett, csak nem értek el, holott a telefon végig be volt kapcsolva.

    Ez szent meggyőződésem, hogy szoftveres hiba. A 9-es eu dev romon nem találkoztam ilyennel, bár azt hozzá kell tennem, hogy szerintem egy hétig ha rajta volt a telón, mert amikor cseszekedett a töltés ([link]) lecseréltem sima eu rom-ra, és azóta nem is mókoltam. Mostanába gondolkoztam, hogy visszarakom, mert egy kontaktspray + új töltő elhárította a bajt, szóval az nem szoftveres volt.

    A másik amit már az eleje óta észreveszek, hogy a telefon képernyője néha-néha magától ébred. Eddig egyszer indult újra nekem, amikor kaptam egy sms-t, és ilyen fura elnyújtott sms hangal újraindult.

    EU stabilon eddig egy olyanba futottam bele, hogy a "beállítások. . . összeomlott", szóval valamit nem tudtam beállítani az alapbeállítások közül.

    Összességében viszont nem egy rossz telefon, mert ilyen hülyeségek mindegyikkel vannak. Alapjáraton pedig egy gyors, jó üzemidejű készülék.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák