Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Blindmouse #132 üzenetére

    Hehe pedig de. Info2 az word, excell, powerpoint volt a fősulin és noha nem érte el egyik se az ECDL vizsga szintjét, azt nem fogadták el tárgy teljesítésnek, mert hogy "itt azért több kell". Annyi kedvezményt kaptam, hogy lenyomhattam egyszerre az összes vizsgát és akkor nem kellett bejárni többet.

    Az infó elméleten meg a számítógép felépítését tanították az alapoktól. Röhögni fogsz, de mindezt Villamosmérnök hallgatóknak és sajnos sokuknak szüksége is volt erre, mert sosem csináltak ilyen dolgokat.

    Hcl majd elmeséli, hogy ment ez ugyanott a mérnökinfón. :) Az egyetlen értelmes infó tárgy az az Info1 volt, ahol bash-el kapcsolatos dolgokat tanítottak, csak akkor még nem gondoltam, hogy később ez milyen hasznos lesz még.

    bambano: ha ez zavarja az egyetemeket, fősulikat, akkor menjenek az EMMI-hez és nyilvános oktatási fórumokhoz, hogy mindenki számára legyen kötelező deriválás középsuliban és gimiben. Addig viszont nincs miről beszélni, mert ilyen alapon a japán nyelv ismerete is elvárt lehet valahol...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • #35193216

    törölt tag

    válasz Blindmouse #132 üzenetére

    A logikát követve pont hogy az lenne elvárható mondjuk egy programtervező informatikus szakon, hogy a programozás alapjaival már tisztában legyen a jelentkező, de azt meg mégsem várják el (és emellett informatika emelt szintű tananyag). Mondjuk a deriválást sem kell alapból tudni, mert oktatják minden hazai egyetemen, persze oktató függő, hogy milyen minőségben.

Új hozzászólás Aktív témák