Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz julius666 #46 üzenetére

    Nem gondolnam, hogy minden hirportal fizetos lesz.

    De ahogy az ujsagoknal is van, a metro es tarsai ingyenesek es megelnek reklamokbol. A hireket onnan is megkapod. A "minosegi" ujsagiras, nagyobb hangvetelu cikkekkel, interjukkal, elemzesekkel eddig is fizetos volt. Ennek a fajta ujsagirasnak a koltsegei is nagyobbak mint a sima hirkozlesnek, nem biztos hogy csak reklambevetelekbol meg tudnak elni.

    Illetve mig egy altalanos hirportal, nem tud celzottan reklamokat eljuttatni az olvasoihoz, egy fizetos szaklapnak elegge jol korulhatarolt olvasoi tabora van, igy a reklamfeluletek is felertekelodnek.

    "És én nem igazán szeretnék fizetni a hírekért. Nekem megfelel a jelenlegi rendszer bőven, ott vannak a reklámok, azt szevasz."

    Lehet neked megfelel, de ha a kedvenc portalod nem tud a reklambevetelekbol megelni, akkor harom lehetosege van:

    - noveli a reklamok szamat/aggresszivabb reklamokat alkalmaz

    - csokkenti a koltsegeit. Ami altalaban a szinvonal esesevel is jar...

    - fizetos rendszert alakit ki, hogy legyen egy fix tervezheto bevetele, es a reklamfelulete felertekelodjon a hirdetok szemeben

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • #16820480

    törölt tag

    válasz julius666 #46 üzenetére

    nekem legfőbb bajom a reklámokkal az, hogy egy weblap esetében a készítők töredék annyi időt sem szánnak a tervezésére, mint egy papíron megjelenő magazin esetében. ritkán olvasok magazint, de azokban szoktam élvezni a reklámokat is, mert szépen megtervezettek, nem hivalkodóak, de valamivel képesek megragadni az emberek figyelmét. például egy egész oldalas óra hirdetés, vagy autó hirdetés.
    itt volt az ITcafén az a nod32 reklám, ami félig beleolvadt a fejlécbe, az szerintem illeszkedett az oldalba, szép volt, és kultúrált. az ilyen flash villogók egyrészt nem használnak ki a flash lehetőségeiből semmit (interaktivitás például), márészt csak zabálják fel a gép erőforrásait, és idegesítőek.

Új hozzászólás Aktív témák