Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    válasz tcp #29 üzenetére

    Nem gondoltam komolyan a szerveres dolgot. Nem ma kezdtem a szakmát, csak érzékeltetni akartam hogy annyi ponton lehet hiba, hogy az nekem már sok. Szeretem a munkám, a személyes dolgaim és minden egyéb cuccom magam tárolni. Elhiszem hogy ők is tudnának rá vigyázni, de ha valami gáz van így csak én lehetek a balga, nem kell mások hibáitól tartanom.
    Mi wifi-sek vagyunk, adsl nincs a környéken, szünetmentesekkel meg nem oldható meg egy egész település net-szolgáltatásának fenntartása, úgyhogy nekem spec. gond az áramszünet is.
    A másik, hogy próbáltál már használni egy több gigás forráskódot HDD-ről??? Egy teljes fordítás alatt kényelmesen elugrottunk kávézni.Na most képzeld el akkor egy online fordítást ekkora méretben pár ezer forrás fájllal. Részemről ez a tárolási mód nem alternatívája a HDD-nek. Persze más szempontból jól jöhet.
    Cathfaern: UPS vagy notebook mond valamit? :))
    Dolgoztam már olyan helyen, ahol kb 10 percenként volt áramszünet mert a kedves áram szolgáltató tojt a bejelentésekre. Naponta 3x telefonáltunk be, mert egy fa rálógott a vezetékre. Egy ideig bírták az UPS-ek utána azok is beintettek. Központi szerver nélküli hálózatból próbáltál már csatlakozni internetre? Nem igazán szokott menni :N Persze a laptopon tárolt anyagokkal simán tudtam dolgozni két ilyen áramszünet között, és ha kellett valami akkor ott volt offline is.

Új hozzászólás Aktív témák