Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    válasz McMurphy #42 üzenetére

    Két évre előfizettem 2 megabites csomagra az albérletbe, egy évig minden rendben is volt, viszont utána áthelyeztettem itthonra és itt bizony elkezdett szakadozni. 4-5 ször legalább bejelentettem a hibát, cseréltek kábeleket, szűrőt, én is próbálkoztam másik hálókártyával...stb.
    Végülis sikerült olyan szintre felhozniuk, hogy csak hetente 1-2szer szakadt meg, ekkor viszont jött a sávszélememlés és "akár" 8 mbites lett a csomagom. A gyakorlatban ez 3.5 mbitet jelentett, persze elkezdett szakadozni mint állat. A "szolgáltató" megoldása az volt, hogy visszavették a sávszélemet 2 mbitre :W . Persze a garantált minimum megvolt, egy szavam se lehetett.
    A hab a tortán az, hogy a két év alatt annyit zuhantak az árak, hogy kétezerrel forinttal többet fizettem, mint az új belépők, arról nem is beszélve, hogy aki szerencsés az már a 4mbites csomag jóval alcsonyabb árárért is nagyobb sávszélt kapott mint én. :P
    Amint lejárt a 2 év hűség átmentem másik szolgáltatóhoz, megrendeltem a 4mbites csomagjukat feleannyiért. Itt még nincs vége a sztorinak, mert náluk is szakadozott a net ami egyébként 3.7-3.8 mbit körül jött ha tudott, viszont első bejelentésre minden hercehurca nélkül átraktak kisebb (1.6mbit) csomagba. Mondjuk náluk benne van a szerződésben, hogy ha nem tudják biztosítani az ígért sávszél legalább 80%-át (ha jól emlékszem), akkor automatikusan átraknak kisebb csomagba, ingyen és bérmentve.

Új hozzászólás Aktív témák