Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csipuka

    senior tag

    válasz pany #56 üzenetére

    Ja, mert kaliforniaban elek, es itt most $6 a benzin gallonja. :) Nalam az elektromos kocsi a 2. auto, bar a ceghez is ezzel jarok majd be ha kell. Igazabol elsodleges kocsinak tovabbra se valasztanek elektromost, de varosban szaladgalosnak 1-5 merfoldre tokeletes. Asszonye az Odyssey, de meggyoztem, ha suliba viszi a gyereket, akkor hasznalja mar az elektromost.
    Hogy a manoba 21 gallon nalad az Odyssey? Nekem 2018-as van, es 16 gallon fele sose mentem megha porzott is a tank. Tovabbra is az van, hogy esszel kell hasznalni a kocsit. Az Odyssey szereti az autopalyat. Ez egy tank es kimegy a vilagbol (valamelyik nap 32mpg-t hoztam ki belole, mikozben gyarilag 28mpg az autopalyas fogyasztas, ami egy 280LE-s V6-tol parades), de a varosban 18-ra lemegyek vele asszony, pedig nem nyomja, de a sok lampa miatt ez van.
    Nalunk hirhedten draga a benzin es az aram is.
    Viszonyitaskent:
    benzin 690Ft/L
    aram nem csucsidoben 34cent, csucsidoben 47cent. Esszel kell tolteni.
    Van a kozelben egy tesla tolto, ami ingyen ad aramot es a cegnel is ingyen lehet tolteni. Az uj Boltba, meg nem fizettem a toltesert.
    Lehet nem minden atvalthato otthon, de csak azert irtam meg, mert elobb utobb ezert is beszivarognak. Matekozni kell. Nalam kiadta es belementem ujra az elektromos kocsiba.
    Itt varosi hasznalatra 2. kocsinak tokeletes.

Új hozzászólás Aktív témák