Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz .mf #3 üzenetére

    az a sony nekem is piszkalja a csőröm... Főleg hogy kb az első ami sötétben mutatott is valamit.

    Ez meg siralmas. Milyen vignett meg irgalmatlan 20 pixelnyi CA a sarokban. Jójó olcsó de iq az nincs.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Segal

    veterán

    válasz .mf #3 üzenetére

    Igen a Sony elég erős műszaki fronton. Körül is néztem és igaz hogy ez használtan volt 45 újonnan meg 65 a Sony viszont legolcsóbban is 78 volt (vagy 76 a fene se tudja így hírtelen) és még várhattam is volna rá.
    A másik problémám ezekkel a cuccokkal hogy nincs rajtuk led (kivéve a CamOne-t) tehát nemhogy éjjel de már estefelé is romlik a minőségük.
    Ha be lehetett volna itthon üzletbe szerezni a wifi mentes verziót még el is gondolkodtam volna a Sony megoldásán de mivel nem lehetett (én legalábbis nem találtam) ezért feladtam. A másik hogy azt tok nélkül nem tudtam volna a kormányra szerelni és durván nagyra sikerült a tok hozzá.
    Végül ami még zavar a legtöbb akciókamerába hogy nincs hozzá kijelző és a Sony-nál mondjuk pont vehető utólag de azért 30 at elkérni érte nem kicsit pofátlanság...
    Tehát erőteljesen körbejártam a tőrténetet de 45-ért szerintem egyetlen megoldást sem tudnál felsorolni (még használtan sem) amivel ki lehetne váltani. Itthon (számomra sajnos) iszonyat mértékű GoPro őrület van pedig én nem is barnásnak nevezném a felvételét hanem egyenesen szépiának... Meg ugye ahoz (de a többihez is) tartozékot venni rémálom anyagilag.
    A lényeg én nem bántam meg a döntésem mert ezt másra is tudom használni míg egy akciókamerát ennyi mindenre azért nem lehet. :DD

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák