Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz fattyu #4 üzenetére

    A Sony nekem is tetszik. Az előző hsz.-be is beleszerkesztettem az olcsóbb típusok egyik legjobbjaként, de végül kiszedtem belőle.

    Én ha minden jól megy jövő hónapban rendelem meg az AS-15-öt, de még mindig böki a csőrőmet, hogy megér-e nekem a WiFi 20k pluszt, ha egyszer a képminőségben nincs különbség. Az új FW pedig nagyon sokat javított rajta (AWB, 1080/60p hanggal, csipogás kikapcsolhatósága stb.). ;)

    Sokan felhozzák a Sony-nak, hogy kékes a felvett anyag és utólag bele kell nyúlni, de a gopro-nak meg barnás, abba is bele kell nyúlni. Szóval nem látok különbséget és ha az ember nem a YT-os agyontömörített felvételeket nézi, hanem RAW anyagokat a gépén, akkor bizony látszódik, hogy a Sony-nak sokkal kevésbé "elmosott" smooth képe van, viszont sokkal részletgazdagabb. Ha pedig valakinek a gopro-féle elmosódottság kell, még mindig egy kis csúszkával elérheti azt. Viszont mosott képből már nem könnyű részletgazdagot csinálni.

    Egyszóval én mindenképp a Sony-t választom és inkább kicsit utómunkázom az anyagom. Nem is beszélve a még WiFi-vel is félárról. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák