Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Segal #7 üzenetére

    "Körül is néztem és igaz hogy ez használtan volt 45 újonnan meg 65 a Sony viszont legolcsóbban is 78 volt (vagy 76 a fene se tudja így hírtelen) és még várhattam is volna rá."
    Kintről a Sony WiFi-s verziója 75k, a nem WiFi-s 55k környékén van.

    "Végül ami még zavar a legtöbb akciókamerába hogy nincs hozzá kijelző és a Sony-nál mondjuk pont vehető utólag de azért 30 at elkérni érte nem kicsit pofátlanság..."
    Már a legolcsóbb WiFi-s okos-telefonnal is működik a LiveView, még a felvétel indítása és a kamera beállítása is mehet telefonról.

    "Tehát erőteljesen körbejártam a tőrténetet de 45-ért szerintem egyetlen megoldást sem tudnál felsorolni (még használtan sem) amivel ki lehetne váltani."
    Ebben igazad van, de sokkal nagyobbat nő a minőség és strapabíróság, mint az ár így inkább vennék 70-ért Sony-t, vagy GoPro-t, mint egy nem ilyen célra tervezett bármi mást. :K

    Amúgy természetesen tiszteletben tartom (miért ne tenném?) a véleményedet, de jó lenne látni egy-két felvételedet, hogy össze tudjuk vetni a tényleges akciókamerák képével. Komolyan kíváncsi vagyok, lehet koppanna az állam, én csak szimplán nem vennék ilyen eszközt pusztán az ár alapján, mondom ezt úgy, hogy nekem nagyon szűkre van szabva a költségvetésem. ;)

Új hozzászólás Aktív témák