Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    2010-ben mondtam, hogy ha pártkatonákkal töltik fel az összes szakmai pozíciót, az baj. ugyanis azok, akik önerőből nem képesek eljutni egy pozícióba, alkalmatlanok rá, tehát ha valakit "oda kell tenni", akkor az a pozíció már veszélyeket hordoz magában - talán még az is jobb, ha egyszerűen megszüntetik.

    ma ott tartunk, hogy f.szhülyékkel van tele minden, de szó szerint minden. múltkor a kormányablakban az előttem sorra kerülőnek azt magyarázza az ügyintéző, hogy küldje el emailben az oepnek a nevét, címét, taj számát, és vissza fogják hívni, aztán telefonon lediktálják majd neki a szükséges (full személyes) adatokat. amikor sorra kerültem, és mondtam neki, hogy ez butaság, nem is értette. a rendőr pár héttel később azt mondja nekem végső érvként, miután égbekiáltó baromságot mond, és felhívom a figyelmét rá, hogy "a jogszabályt mindenki másképp értelmezi". az egyes hivatalok a hivatalos levelekre már nem is válaszolnak. a közterületes kioktat valamiről, amiről fogalma sincs.

    aztán persze ez a mai eset, ami valószínűleg nem más, mint egy szimpla továbbkattintás a külföldi, nagy látogatottságú weboldalak nogo zónás cikkjeiből, értelmezésre kerül olyanok által, akik feltehetően nem csak nem értenek hozzá, de képesek elhinni magukról, hogy mégis. mint az olimpiai pályázat, logó, vagy a vizes vébé dizájnja.

    ma ez van. épp 1 hete meséltem egy portugál ismerősnek, hogy sajnos nálunk sem mindenki hülye, de az okosabbja csendben marad, a hülye meg háromszoros hangerővel ordít, merthát fülkeforradalom.

Új hozzászólás Aktív témák