Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz floatr #24 üzenetére

    Másfelöl azért azt is látni kell, hogy központosítás növekedése kockázat növelő is... Valószínű hogy ilyen helyen komolyabb az minőség felügyelet meg archiválás mint egy kisebb cégnél akinek nem is ez a profilja, de viszont többen is szeretnék "feltörni" a rendszert nagyobb lelkesedéssel (meg érdemes lesz erre szakosodott vírusokat írni, amik hazatelefonálnak ha belépsz egy fertőzött gépről), meg a mindenféle hatóságoknak is sokkal könnyebb körbenézni (elszemtelenednek...), ráadásul esetleg anélkül hogy értesítenének...

  • attila9988

    őstag

    válasz floatr #24 üzenetére

    Mindig jössz ezzel a hülye áramszolgáltatós példával, holott SEMMI köze a felhőzős megoldáshoz. Mondtam már neked sokszor. Az áramszolgáltató ÁRAMOT AD NEKEM. A mennyisége után fizetek, de én a fizetségen túl NEM ADOK NEKI SEMMIT. Érted?

    A tejes példád dettó... valaki megtermeli, te meg megveszed. Ez is rossz példa.

    Persze lehet szembe brunzolni a dolgoknak, csak nem biztos h sokáig érdemes.

    Tehát szerinted, attól hogy valami jelenleg trendi, akkor hiába szarabb megoldás, és hiába jár rengeteg veszéllyel, illetve hátránnyal, akkor is azt kell választani, nehogy "szembemenjünk a dolgokkal".
    A birkaszellem híve vagy látom.

    Egyébként egyáltalán nem biztos hogy a felhőzés annyira nagyon elterjedne a későbbiekben, mint ahogy azt a jelenlegi marketing megpróbálja eladni nekünk...

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák