Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Turbolada II #102 üzenetére

    Persze, itt mindent el kell hinni amit mondanak. Aztán vagy úgy van vagy nem. Sajnos ezért parttalan ez a vita. Nyilván mindkét félnek van igazsága de nem a reklámblokkolóknak kell bizonyítani bármit is, vagyis kellene...

    Ez neked is szól Tapsi.

    Thanos was right.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Turbolada II #102 üzenetére

    Simán el tudom képzelni, hogy csökkentek a reklámbevételek. Nekem ez az egész "megélünkareklámokból" sztori zsákutcának, lefutottnak tűnik. Egyelőre azért kapsz vmennyi pénzecskét, hogy az oldaladon parkoltatsz reklámokat, aztán majd kitalálják, hogy a sima parkoltatásért nem adnak semmit, csak ha klikk is van - klikk meg nem lesz, max véletlen.

    Hogy mi lesz helyette, jó kérdés, nagyon kellenek az ilyen lapok, mint a PH, hosszú távon inkább a hardvergyártók/forgalmazók részéről történő szponzorációt látom kivitelezhetőnek. Nekik elemi érdekük, hogy szaklapokban "független" emberkék teszteljék, kipróbálják a cuccaikat.

    #108: "szeretném megkérdezni: hány reklámügynökség fizet a reklámok megjelenítése után? Mert én amiket ismerek, mind a rákattintások száma után fizet."

    No ez egy érdekes kérdés, eddig azt hittem, hogy a sima reklámparkolásért is jár valamennyi. Így viszont nem értem a sírósszemű kiscicákat, hogy miért rimánkodnak az adblock kikapcsolásáért? 100%*, hogy nem fogok random előbukkanó linkre kattintgani, akkor se, ha "megbízható" oldalon keresztül kaptam.

    *najó, mínusz a félreklikk esélye. Apropó félreklikk: a file-hosting oldalaknál bevett szokás, hogy 6-8db "letöltés" gomb virít veled szemben, és amikor az xx.pdf-et le szeretnéd húzni, ráklikkelve a legnagyobb (amúgy jól pozícionált) zöld gombocskára, szépen elindul lefelé egy kis .exe "letöltésvezérlő" címszó alatt:U

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák