Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Morden24 #63 üzenetére

    Hidd el nekem... rengeteg dolog van, amit egyszerűen nem is lehet megszerezni semmilyen legálisnak kikiáltott úton sem. (honnan tudod hogy az adott online store rendesen adózik, vagy hogy fizet a művé... khm. a jogtulajdonosoknak? :D )
    És a "belenézek/hallgatok előre" sem működik minden esetben, csak ha ténylegesen le is töltöm... Nekem pl van olyan eredeti dvd filmem, amit 6!! évvel azután hogy láttam, megjelentettek magyarországon. Iszonyúan meglepődtem hogy eljutott ide, és mivel egy igényes, jó árú, dupla lemezes kiadás volt, így megvettem, hátha behoznak még pár ilyet... Nyílván ha igénytelen sz*r lett volna mint a nem élvonalbeli hype termékekkel az lenni szokott, akkor nem veszem meg... De van ilyen is.
    Nagyon jó együtteseket pedig általában véletlenül talál az ember, és sok olyan van aki egyrészt már nem zenél, és sosem látta európát, (de még amerikát se) és piszkosul nehéz előkeríteni bármit is tőlük... de az internetnek hála, ez is megoldható. Más a világ manapság. A kultúra szabad áramlása az igazi vívmánya az internet világának, és az egyetlen lehetőség azoknak, akik nem a kiadóipar által odavetett csontot kedvelik, hanem valami egészen másra vágynak...
    Éppen ezért pl üres dvd -t is Szlovákiából hozatok, mert engem aztán nem érint az artisjus, meg az "éhező" szoci, vagy megasztár zenészek sorsa, és nem kívánok pénzügyileg hozzájárulni ehhez a logikátlanul felépített adószedő (jogállamban élünk.... hahó állambácsi.. figyelsz?) rendszerhez, amit a jogvédő szervezetek képviselnek.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Morden24 #63 üzenetére

    Aham, szóval akkor ha itthon nem kapható legálisan, akkor fizessen még többet érte...
    ...ha meg angolul nézi, akkor is szerezhet hozá magyar feliratot, asszem feliratot gyártani nem törvnybe ütköző...

    Jó értem, hogy nem az a megoldás, hogy akkor letöltöd, de akkor mi? Jelen helyzetben reálisan kivitelezhető.

    Másrészt meg évad közben te egy sorozatfüggőnek meg nem magyarázod, hogy várja meg, amíg kijön majd az évad végén a kedvenc sorozata DVD-n, mert helyben széttép :D

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák