Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tikakukac #47 üzenetére

    ez nagyon szép :K az akácot én is nagyon "megszerettem": panelban lakunk, művelgetünk a közelben egy közösségi kertet, amiben kaptunk egy 20m2-es parcellát... szerencsére pont olyat sikerült kifogni, ahol előtte akácos állt (önkormányzati telek volt: kihaltak a lakók, állt rajta egy romos épület, szőlő, akácos, stb... ezt gyalulták le a földig és közösségi kertnek kialakították)

    rohadék egy növény az akác: a növények csótánya... 3 soron ástam fel a területet 2 ásó mélyen, kiszedtem vagy egy mázsa kisebb-nagyobb gyökeret és ez a takony alig 2 év után is ugyanúgy jön fel :W egyre erősebben érik a gondolat, hogy majd bekeverek egy adag glialkát és folyamatosan adagolom a felbukkanó töveknek... (elvileg gyökérszinten megállítja a fotoszintézist, nem növeszt az adott gyökér több ágat és szépen lassan elrohad a földben)

    ui: ilyenen nem gondolkoztál, hogy átkommandózol és "beoltod" a zavaró növényeket valami jobb gyomirtóval, amivel megtermett fát is ki lehet viszonylag gyorsan szárítani? (vannak elég jó megoldások)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák