Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    OFF
    Én nem informatikus vagyok, hanem könyvelő (mégis munkahelyen apró infós dolgokat én oldok meg, ha épp nincs ott a felbérelt külsős rendszergazda :D). És azt a tényt csak aláírni tudom, hogy a gyakorlatban érted meg a dolgokat, az agyadnak van mihez kötnie, minél többet csinálod, annál jobban beléd mászik a dolog. Pl. én is a cégnél láttam át teljesen az egész könyvelési rendszert, mert ez már rá volt ültetve egy tevékenységre (konkrétan mezőgazdaságra), nem ilyen "vállalkozásunk vett x mennyiségű anyagot x Ft-ért" szövegek voltak, meg "töltsd ki a mérleg hiányos részeit", mert valóságban ilyen nincs, hogy hiányzik, ott van benne a főkönyvben minden csak másolni kell :) , meg egy-két dolgot összeadni, átcsoportosítani, stb.
    ON

    Visszatérve az infóra, tényleg gáz, hogy egy-két rendszergazda végzettségű egyén már a Windows telepítést is összecsapja én meg addig el nem megyek az illetőtől, amíg üzemkész nem lesz (NET-ek, frissítések, lejátszók, vírusirtó, képnézegető, stb. telepítése).
    Ha hálózati probléma van meg csak ki kell húzni a routert, aztán vissza és probléma letudva. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák