Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Rick4 #16265 üzenetére

    Tegnap is gáz volt a tervezéssel, ahogy kb minden útvonalon gáz van. Szegedről mentem a Balaton felé, kék útvonalon haladtam, mert a pályára is ugyanannyit mondott időben, mint erre, a Solt közepén lévő körforgalomban a tervezett útvonalról letértem egy benzinkút miatt, egy kiajtóval hamarabb jöttem ki, és a kb 150m-re található mol kúton megtankoltam. A tankolás után a navigáció egyértelműen jobbra akart vinni, ami Dunaföldvár helyett a Pentele híd iránya, sűrűn járok arra is, mondom legyen, biztosan időközben történt valami emerre... bár gondoltam tud egy jobb útvonalat, nyilván nem érünk rá térképet nézegetni, ha ketten állnak mögöttünk, a program arra való, hogy kiválassza a legjobb útvonalat. Na egy másik lehet, de ez nem! Ha korrekten írná, mint a igo, hogy mi lesz a következő kanyarodás, és hány km múlva, már láttam volna, hogy baj van, de az ugye itt elég ritkán működik, ezért követtem. De Dunaegyházánál levitt az útról, és onnan tökön- paszulyon vissza az 53-as útra.
    Ennek köszönhetően a balr akanyarodással, és a körforgalomba behajtással, onnantól nyílegyenes, 3.7km-es utat végül 10.9 km-re sikerült növelni, mert a program nem ismeri fel, hogy a mol kútról kifordulva balra is lehet kanyarodni, vagy akkor és ott nem számított neki az a laza 7 km kerülő??
    Mindezt még sikerült azzal tetézni, hogy Dunaegyháza főutcája helyett kemény 200m előnyért ( maps-en megnéztem, ott viszont már spórolni akar rajtam) fel akart vinni egy 70°-os emelkedőn az első mellékutcába, ahova még a google maps-es autó se mer bemenni, hogy ott is tökön- paszulyon keresztül menjek...
    Egyre rosszabb...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák