Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Ket allandobb forgalomvaltozas, amit ugy tunik csak adott napra ir be a waze, de most valaki felvihetne allandora (bocs, nekem most nincs idom megnezni, egyaltalan jogom van-e).
    1. a Deli elott villamospalya-felujitas miatt a Moszkva utan egy sav eltunik, eltunt a balra kanyarodasi lehetoseg, hgoy a Deli bal oldalan menj el, stb. aki arra el, magyarazza el reszletesebben... ezt a waze nem tudja, csak torlodast jelentenek idonkent ha jartak mar elottunk szorgalmasok arra (es meg csak nem is csucsidoben jartunk ott), helyben nem is lehet mindent jelenteni egymas utan.
    2. a Sziget miatt az Auchan teljes kornyeke le van zarva: delrol erkezve a budai also rakparton az eszakabbra levo szigeti atjaronal nem lehet egyenesen menni, a balra kanyarodva a Szentendreire atvezeto uttol egyetlen jobbra kisutcaba se lehet behajtani, a feluljaro labanal levo utcaba benezve a felenel kint van a zsakutca, a tobbit nem tudom mert nem neztuk, de talan a rendezoseg vagy obuda rakott errol valahova terkepet.

    Persze ha nem, hat nem, csak gondoltam szolok.

Új hozzászólás Aktív témák