Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fri

    tag

    válasz #48967168 #200 üzenetére

    Ne mondd már, hogy kiadsz 140 rugót és el sem olvasod a neten, hogy mit adnak hozzá ! Én jóval kisebb kiadásoknál is nagyon utánanézek....és még így is belefutok néha a saját hülyeségembe :)

    Eddig bírtam hozzászólás nélkül...
    Szóval látom van itt valaki aki legszívesebben a képstabival aludna :) De nem is baj, ahogy már írtam, jó hogy különbözünk, különben még mindig egyforma tisza cipőben járnánk :) És igen, a profi kamerákban nincs képstabi, vagy legalábbis kikapcsolható...

    Bár BE nem próbáltam de Hero 1-et már sokszor. Azzal is voltak néha gondok, de fura módon csak nekem... A Hero 2-vel nem volt semmi gondom amíg nem frissítettem a január végi frimwarre. De jó mert vissza lehet butítani, csak meg kell találni a linket, mert sajna gopro oldaláról már levették a linket a régi FW-hez és csak a cinemastudio-val engedi frissíteni magát. De a probléma orvosolható. Kíváncsi leszek mi lesz a sonyval a ha jön rá valami frissítés... Persze arról is meg van a véleményem ha nem lesz...mert akkor hagyják a szerencsétlen felhazsnálót, hogy mindig megvegye az úja kamerát amiben nem sok újítás van, csak a soft-ja más...ez is egy árpolitika... Mert legyünk őszinték: egyik sem egy jótékonysági egylet ! A profit maximalizálása a lényeg...és ez Marx óta nem is változott :D

    És igen a gopro k--v-a sokat költ reklámra, amit nekünk kell megfizetni. És a semmiből érkezett, ennek ez az ára. És igazatok van amikor azt mondjátok, hogy a sok kis műanyagért egy vagyont kérnek...ezt én sem értem, de ez mindegyiknél ugyanúgy van. Ezt a piac felmérésekor alakítják így, de van már egy csomó utángyártott cucc és a do it yourself is tök jó !

    És a Hero2 Motorsport már néha újonnan is elérhető 65e alatt ami ebben a kategóriában baromi jó ár.

    Azt pedig kikérem magamnak, hogy a képét egy jobbfajta telefonéhoz hasonlítsd. Főleg azért, mert egyik fényképezőgép sem tudja ezeket a szolgáltatásokat, de mindenkinek a maga keresztje...

    És igen, felvállalom, hogy Gopro-s vagyok. És éppen az ára miatt. Használtan vettem...jóárasítva. Ezzel a sony nem tud versenyezni :)

    És még valami: ha megnézitek a geographic vagy a discovery valamelyik beszámolóját, még az újakat is, valamiért goprot használnak... Nyilván ingyen kapják, csak a promo kedvéért, de én örülök, hogy azt használom amit ott látok :)

    Jah, és csak azért mert én gopro-t használok még a sony tök jó lehet és okozzon sok örömet és élményt azoknak akik azt használják !

Új hozzászólás Aktív témák