Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz V1 zolee #1114 üzenetére

    De hát mindegyik ugyanazt a kodeket használja! H264. A GoPro is ezzel vesz fel, és a Vegas, a Premiere, a WMM és a futottak még videoszerkesztők is mind ezt használják. Ha tömörítetlen AVI-ba rendereled ki, akkor nem fog romlani a minősége, de hát minek azt?

    A GoPro Studio is átkódolja. Ha több klipet fűz össze, akkor is átkódolja. VirtualDub elvileg tud olyat, hogy Direct Stream Copy, de azt hiszem, ezt csak AVI és MPEG esetén áll fenn.

    Annyit tehetsz a minőségért, hogy felcsavarod a bitrátát 15 000-re, és akkor nem fog romlani (szemmel láthatóan) a minőség, mert a kamera is ennyivel rögzít. De ha feltöltöd a YouTube-ra, akkor készülj fel rá lelkileg, hogy olyan 1500-ra lekonvertálja a YT, mint a sicc a full HD-t, és sírva fakadsz a dinamikusabb képek láttán, olyan blokkos lesz az egész. :O

    Szerk.: Én most ezzel szemezek, illetve tesztelgetem; nekem nagyon bejön, ha kifut a próbaidőszak, több mint valószínű, hogy meg is veszem, mert a hónap végéig ez kedvezményes ár és nagyon baráti.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák