Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Márton #420 üzenetére

    Tudtommal az AS15 csak 60fps-t tud, az AS30-al jött a 120 (egyébként ezt, meg a kisebb/könnyebb vízálló házat leszámítva ugyanaz a két kamera asszem).

    Nagy dilemmába vagyok egyébként, mert elég sok időt csesztem el arra, hogy a kínai actioncam piac mocskában turkálva keressek egy olcsó, de jó minőséget biztosító példányt (nagyon fájt volna egy bármilyen GP ára). Egy darabig azt hittem, hogy sikerült is, egy HT200A személyében (120 dollár, szállítással együtt).
    De a kezelése annyira katasztrófálisan rossz, hogy sikerült miatta nem felvennem egy nagy pillanatot, amit szerettem volna. Azóta rettentő mérges vagyok rá.

    GP (bármilyen) és Sony tulajokat kérném szépen, hogy amennyiben idejük engedi, vessenek egy pillantást erre:

    http://chal.ow.hu/test4.mov

    Natív nyersanyag a 25eFt-s kameráról, 720p@60fps. Nem tudom igazán mitévő legyek, nagyon mélyen a zsebbe kéne nyúlnom ha egy GP3-ra le szeretném cserélni. Kérdés, hogy egyáltalán a kezelhetőségen kívül (mert az nem vitás hogy jobb lenne) kapnék e pl minőségben akkora ugrást ami indokol 70-100eFt ráfizetést. A B verzió lenne a Sony, a C pedig hogy várok, az mindig bejön :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák