Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDennis

    senior tag

    De komolyan ennyire súlyos a helyzet hogy egy pár hetes készülék már elkezd "darabokra" esni? Esetleg a google vagy asus oldaláról hallott már v.ki tájékoztatást hogy mi az ok az ilyen silány össze szerelésre? Én tényleg gondolkodok egy ilyen tableten mert nagyon bejön hogy ennyi mindent tud és ilyen jó az ára de hát ilyen kompromisszumokkal hogy rendelnem kell fix kitet hozzá és szétszerelni itthon és folyamat a kijelző csavarokat kell húzogatni meg pixel hiba meg recsegő hangszóró hát ez nonszensz én napi szinten hurcolnám magamnál akkor 1 hónap után 120 darabba esne vagy mi?!

    Azért se értem mert az asus már régóta a piacon van és nem szar termékekkel a googlenek meg azon felül hogy baromi nagy cég ez az első tabletje nem hiszem hogy ilyen negatív visszhang jó nekik mert gondolom nem csak szegény magyar vásárlók ilyen balszerencsések hogy kifogják a hibás darabokat amiből ezek szerint nem hibahatáron belül hanem kívül sikerül gyártani jócskán.

    [ Szerkesztve ]

    "Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

Új hozzászólás Aktív témák