Új hozzászólás Aktív témák

  • zsarkov

    tag

    Látom nagyon megy itt a custom romok körül a vita. Gondoltam megosztom a tapasztalataimat, hátha valaki kedved kap a CM12-höz. Egy hete használom, minden nap frissítem az aktuális nightly verzióra. A stock 5.0.1-hez képest szuper gyors és akadásmentes (már amennyire az Android az tud lenni :D ). Emellett hihetetlen tempóban javítják a bugokat, nagyon komoly changelog van napról-napra. Rettentően stabil, és ami nekem nagyon fontos, eredeti ötletekkel van tele, komoly arculata van, nem innen-onnan összelopkodott funkciókkal találkozik az ember. A gyári lollihoz képest +1 óra SOT általános (interactive governor miatt szerintem). A saját appok köröket vernek a Google-féle variánsaikra. Részemről vége szakadt a romolásnak jó időre, egyszerűen úgy tökéletes, ahogy van, Minimal gappsel teljesen bloat mentes. Alig várom az első snapshotot, bár szerintem megvárják ők is az 5.1-gyet előtte. A stock 5.0.1 meg sem közelíti ezt a szintet. A fordítási munkálatok 100%-ban készen vannak magyar nyelvere, de még nem került bele teljesen, napról-napra fejlődik. Összesen 5 angol menüpontot találtam, ami alatt ennek ellenére minden beállítás magyar nyelven jelenik meg. Röviden ennyi... Ja és természetesen saját kernelével használom. :DD

Új hozzászólás Aktív témák