Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    Na végre, újra gép előtt. Köszi mindenkinek a segítséget. Akkor sorjában a válaszok:
    - radicspeter1: igen a probléma akkor is fennáll, ha USB- n keresztül a PC- ről kapja a feszt, bár akkor nem olyan durva, mint a konnektorból
    - Uzi74: a vezeték nélküli töltőn én is gondolkodtam, de azon keresztül úgy halottam sokkal lassabban töltődik fel
    - Zol77: Köszi a tesztprogramot. Tesztelés közben képtelenség volt a Paint teszttel folytonos vonalat húzni, csak szaggatott és jobbra-balra kiugró vonal sikerült kisebb nagyobb „tinta” szünetekkel. Időnként a piros tintaszín is megjelent, mintha egy másik ujjammal belehúztam volna. A Touch tester lehetőségnél is elég bizonytalanul működött időnként felvillant a piros és lemaradt az ujjamtól a kék „pötty”, akadozva haladt, de nem annyira erősen, mint a videóban (nekem „csak” max a piros villant fel időnként.) Persze ez éppen elég ahhoz, hogy ne működjön normálisan az érintőképernyő.
    Igen a G2 töltője USB kábeles verzió és a saját kábeljával és az enyémmel is ugyanaz a helyzet.
    - bucsupeti: kipróbáltuk más épületben is, sőt Németországban is, ott is dettó.
    - egy23: ha hard reset után is vacakol, akkor elküldöm gariba és csináljanak vele, amit akarnak.
    …sok az az egy hónap javítási idő, de így nem kell, mert használhatatlan.

Új hozzászólás Aktív témák