Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz azbest #34 üzenetére

    Nagyon durva és ijesztő a helyzet amit vázoltok... Remélem hogy sikerül ezt a magas fokú idiotizmust és véleményterrort még csírájában elfojtani, mert ha ez elterjed, akkor Oroszország maga a Kánaán lesz a nyugati világhoz képest.

    Akik tapsolnak a készpénz megszüntetéséhez, meg a készpénzt már alig használó országokat tekintik követendő példának, azok mit szólnak ehhez a témához?

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz azbest #34 üzenetére

    Lassan kap egy újabb gyakorlati vonatkozású réteget a The Matrix "körülötted mindenki potenciális ügynök" allegória.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • Foglalt név

    addikt

    válasz azbest #34 üzenetére

    Ha nem haragszol, azért mert nem vagyok paranoid, miután rászoptam magam valami az agybajomra rezonáló portálra, nem fogom rosszul érezni magam.
    Tudom, hogy gyíkemberek sokkal könnyebben kezelhetőek, mint a valóság, csak ez az utóbbit nem érdekli.
    Szabó Béla mindig is a birka tömeg volt, akit irányítottak. Az ő nézőpontjából jobban élünk, mint 4 éve. Régen az uralkodó döntötte el mi történik, nulla hangja volt. Aztán lett újság, ami véleményt formált és közben már választhatott/szavazhatott is. Jött a TV, 1-2 műsorba már az átlag paraszt hangja is bekerült. Most meg bárki beírhatja, hogy "legyen tánc". Hogy ez éppen a másnak a "tökéletes megoldását" valósítja meg és nem a tied, az ilyen népességszám mellett már csak statisztikailag sem meglepő.
    Az, hogy még mindig álszentek vagyunk nem meglepő. Viszont az elmúlt pár évtizedben több dolog került felszínre és szelidült vállalhatóvá, legyen szó vallásról, szexualitásról. Biztos eljutunk oda, mikor lehet fintorogni, kiderül, hogy senki sem tökéletes és hogy a lányok sem csak beszélgetni járnak a mellékhelyiségbe.
    Tökéletes rendszer nincs, lehet, hogy éppen én járok pórul. Eddig nem történt meg, talán azért sem, mert nem kell kamu profilt csinálnom, mert akkor sem vagyok egy állat, mikor nem látja senki.
    (btw. a fintorgásra: a srác, aki hambit osztogat, tudod hol kapja el a lányokat?)

Új hozzászólás Aktív témák