Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flitter

    tag

    szerintem ez fényesen bizonyitja a Sony üzletpolitikáját. Már nem követik azt,hogy a jól bevált márkához jól bevált terméket adjanak.50-60 éve kitalálták a trinitron technikát..el is voltak vele,meggazdagodtak,vezetők lettek tv és monitor gyártásban. A Hifi és szórakoztató technikát is beleértve.Aztán mélyen csend 30-40-50 évig.Majd kirukkoltak az OLED kijelzőikkel is mint "élcsapat" Lett is nagy csinnadratta,hofy így+úgy. Aztán lecsengett az is ...miért? Mert nem éri meg egyenlőre 30cm nél gyabobba gyártani,tehát csőd. Aztán "kitalálta a 240Hz lcd-t is. Na ezen mulattam.
    Most előjött a psp 3 agyon tuningolva és a Sonyi csak ennyit tesz hozzá a vásárlói panaszokhoz,hogy szoftveresen nem javitható.
    Ki mondta,hogy úgy kellene javitani? Vagy valamit titkolnak?
    Ha tudják,hogy "rossz" lcd vel árúlják miért merik ilyen hírnév után ezt megtenni? Mert már tökmindegy?

    Ebből a cikkből nekem az jött le,hogy a Sony qr....a le sz...ja ,hogy mi mint vevők szivunk e vagy sem,. Csak és kizárólagosan a nyereség az érdekes.

    Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

  • Flitter

    tag

    válasz dezz #42 üzenetére

    Azt se felejtsük el,hogy ott /helyesebben/ ott voltak videostudió és videotechnikában Ma már ez elenyésző. Ma már inkább Panasonic dominál +Philips.
    Digitális mozikamerákból kizárólag Panavision(Panasonicot)használnak. Esetleg

    studió kismunkákra maradt a sony.
    Követtem a 240Hz beszélgetést egy dbig. Nem állitottam,hogy haszontalan!
    Azt állitottam nincs értelme, az emberi szem nem látja a 240Hzet!Az,hogy a 240Hz-nek képminőségjavulása van (ha van)az nem azt jelenti amire én hivatkoztam de azt se,hogy haszontalan.

    Nem itélkezem,véleményezek. A véleményem meg le is írom.

    Nem felejtettem el,hogy LCD ..
    Épp ezért írtam arról ,amiről írtam.(vélemény) :K

    Ejjjjjjjjjjjjj--csak most láttam meg megint ki talált meg...

    [ Szerkesztve ]

    Állampolgári jogom hülyének lenni! By:Flitter

Új hozzászólás Aktív témák