Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ösbő

    csendes újonc

    Nem értem ezeket az árakat... azaz nem is... lehet, hogy ez a reális ára egy ilyen munkának. Azt nem értem, hogy a Kürt mellett még elég sok más cég is foglalkozik adatmentéssel, és nem arról beszélek, hogy hátul a sufniban lereszelik a winchester oldalát, hanem komoly dolgokról, és nem 50%, nem 100%, hanem többszáz százalék különbség van az árakban. Ma, vagy tegnap jött egy ügyfelünk két hibás microSD kártyával. Egyiket sem olvasta be a windows egyáltalán, meghajtóként sem jelentek meg. A kürt 30-300.000 közötti árat mondott előzetesen, majd 340.000+áfa árat mondott darabjára bevizsgálás után. Két másik cég 35-60.000 forint közötti, illetve 30-70.000 közötti árat mondott előzetesen.

    Mit kell megfizetnem a Kürtnél? Mi az amit máshol nem kapok meg?

    (ugyebár itt nem egy HDD-ről van szó, aminél a teljes biztonsághoz tényleg laboratóriumi tisztaság szükséges, hanem laikusként nagyon leegyszerűsítve egy kis csiszolásról, pár apró forrasztásról, majd szoftveres munkáról)

    Persze én is redundánsan tartom az adataimat, nincs titkom, így amit lehet cloudba is felteszek, amit meg nem, azt két winchesteren tartom raidben.

  • Ösbő

    csendes újonc

    válasz AND1 #5 üzenetére

    Hát meglátjuk mi lesz a vége, minden esetre mikor vége lesz, meg fogom kapni az eredeti adathordozókat, és az ügy végéről is infót. :)

    Ha érdekel valakit, majd beírom ide :)

Új hozzászólás Aktív témák