Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz Eastman #2767 üzenetére

    Köszi a pozitív hozzászólást! :)
    Én is remélem, hogy sikerül másodjára is, ezért keményen nyomom a tornát (na persze csak ésszel).
    Az első alkalomból sok tapasztalat van, mi jó, mi nem. Csak néhányat említve, lordosys párna a székre, vagy épp a székre tehető görgős masszírozó, de pl most beszereztem egy denevérpadot is már. Utóbbival csak ismerkedem, de a lényeg, hogy torna után tervezek rajta nyújtani.
    Amint lesz fejlemény, beszámolok róla, nem ígérem, hogy hamar, de azért igyekszem gyógyulni. A lényeg szerintem itt is a pozitív hozzáállás, ahogy Te is írtad! Ezt persze nap mint nap nagyon sok minden alá tudja ásni. Az aktivitás nagyon nagyon fontos. Ha a fekvés helyett csak egy sétát tesz az ember a szobában az is jó már. Ja és itt említeném meg, hogy a szokásos őszi náthát is elkaptam, amin már szerencsére 4 nap után túl vagyok, de így végigvészelni, hogy közben még a derék is offon van, hát nem kellemes..
    Amúgy azon is elmélkedtem, hogy a lordosys párnát fekve is lehet, hogy jó használni.. Mivel ha a gerinc azon görbületét alátámasztja valami, a fenék súlya is szétfelé húzza az ágyon háton fekve a csigolyákat nem? Tévednék ebben?
    Tényleg kitartást mindenkinek, és ha egyszer meggyógyul valami, akkor nem szabad a tornát abbahagyni!!

Új hozzászólás Aktív témák