Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz ballus #175 üzenetére

    Szia!

    Nos a hátizomerősítés dolog sztem nálam kipipálva, elég komolyan eddzettem az elmúlt pár hónapban, de csak rosszabb lett. Korábban sem mondanám, hogy mozgásszegény életmódot éltem, sőt... Kondi, sport, meg mozgás, mind megvolt. Én arra gyanakszom, hogy az egyik ágy tette ezt velem. Túl kemény volt az ágy, és mindig fájó derékkal ébredtem rajta reggelente, ha nem tettem kispárnát a derekam és a hátam hajlatába magam alá. Nem tudom van-e köze a dologhoz, bár sztem biztos, de nekem sztem ez okozta, hogy így jártam. Más ágyon nem volt ilyen gondom ami puhább. Na de csata után okos ... Szóval most már ez van.
    Hasonfekvés vagy hátonfekvés az egészségesebb ilyen gonddal, pl ezt sem tudom?! Kis párna használata vhova? Szóval sok még bennem a kérdés. A fájdalom meg még mindig ott van már tavaly aug óta. Remélem nem fog így maradni kiboltosulva a porc örökre, mert akkor más nem segítene csak műtét, ezért lenne jó vmi megoldás, ami visszahúzza, csak félek sok idő telik el már így, és ott fog maradni "kinyúlva" ..

Új hozzászólás Aktív témák