Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz ballus #170 üzenetére

    Nagyon köszönöm a részletes leírást. A tünetekből ítélve hasonlóak a panaszaim nekem is. Jobb lábam fáj, zsibbad itt-ott, mikor hol. A jobb alhasba néha mintha késsel szurkálna, meg nekem mondjuk hátul a derekamnál is fáj.
    Neurológus az sztk-ban annyit mondott, hogy éljek gerinc kímélő életmódot :DDD Ha nem mondja nem jöttem volna rá....
    Majd jövő hét hétfőn megyek az OGK-ba gerincsebészhez megnézetni az MRI-t. Ott már régóta csinálják az endoszkópos műtéteket, meg olvastam, hogy van egy lézeres technikájuk is. Nekem ugyanis elég lenne valszeg a porckorong belsejében lévő nyomás lecsökkentése, és azt meg azzal a lézerrel egy kis tűszúráson keresztül meg lehetne oldani. Persze majd a gerincsebész megmondja mit kell csinálni, bízom benne, hogy segítőkész lesz. Nekem még nincs kiszakadva, csak szépen ki van domborodva, az egyik jobban egy kis ponton, az alsó L5-SI közti meg nagyobb alappal, de pici kidomborodással, szóval azt lehet nem is kell bántani, mert az magától helyrejön.
    Az ilyen ékes megoldásokra már mindig figyelek, óvatosan mozgok, vigyázok rá nagyon. Csak jó lenne vhogy rásegíteni, hogy menjen gyorsabban a gyógyulás, ezért gondolkodom a nyújtó padban is, meg abban a lézeres dologban is, hátha segítene rajtam.
    Jövő hétfő után írok majd ide, hogy mi volt a szitu, mit lehet csinálni ilyen kidomborodással.

    A székekből, ha olyan hátrabillenős szék van, aminek a háttámlája -30 fokot hátra tud dölni, az ugyan milyen hatású lehet? Persze a hát hajlatába téve az éket, hogy a görbület megmaradjon. A súly egy része ilyenkor nem támaszkodik fel a háttámlán? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák